Структура

Трамвайне депо № 1

Відкрито в 1910 році. Депо є експлуатаційно-ремонтним та на сьогоднішній  день обслуговує 5 трамвайних   маршрутів.

На балансі експлуатаційного трамвайного депо №1 числиться модельний ряд наступних трамвайних вагонів: К-1, К-1М, Татра-Юг Т6В5, TatraТ-3R.P, TatraТ-3 SU, Tatra Т-3 SUCS, Tatra Т-3 А , ГС-4-(снігочисти),вагон РЕТРО (для надання транспортних послуг населенню для проведення святкових і урочистих подій і т.д.),Т-3 КПВ-ОД (типу «Каштан», «Odissey» та «Odissey Max»).

Основні завдання депо:

  • Забезпечення технічного діагностування, проведення технічного обслуговування, виконання планових і не планових ремонтів рухомого складу трамваю.
  • Проведення капітально-відновлювального ремонту / модернізації / рухомого складу трамвая, відпрацьованого встановлений технічний ресурс.
  • Забезпечення технічної готовності рухомого складу трамвая до випуску і його працездатного стану на маршрутах протягом зміни і відповідно до запланованих службою руху рейсами.
  • Забезпечення виконання встановленого плану перевезення пасажирів закріплених маршрутах і збору виручки / доходів від перевезення пасажирів.

Місцезнаходження депо № 1: м. Одеса, вул. Водопровідна, 1

Трамвайне депо №2

Обслуговує 12 трамвайних маршрутів. На балансі експлуатаційного трамвайного депо №1 числиться модельний ряд наступних трамвайних вагонів: TatraТ-3R.P, TatraТ-3 SU, Tatra Т-3 SUCS, Tatra Т-3 А , ГС-4 та ВТК-24-(снігочисти),Т-3 КПВ-ОД (типу «Каштан», «Odissey» та «Odissey Max»).

Основними завданнями депо є забезпечення технічного діагностування, виконання планових і не планових ремонтів рухомого складу трамваїв, проведення капітально-відновлювального ремонту (модернізації) рухомого складу трамвая. Забезпечення розстановки, відстою і збереження рухомого складу трамвая, що знаходиться на балансі трамвайного депо № 2.

Місцезнаходження депо № 2: м.Одеса, 1-й Польовий провулок, 1

Тролейбусне депо

Обслуговує 14 тролейбусних маршрутів. На балансі тролейбусного депо числиться модельний ряд наступних тролейбусних машин: ЮМЗ Т-1, ЮМЗ Т-2, ЗиУ-682, TROLZA-5265, Богдан Т70117, Шкода 14 Tr, Шкода 21Tr, БКМ-321 .

На сьогоднішній день тролейбусне депо є наймолодшим в підприємстві, попри про це, на його долю випадає майже половина маршрутів міста, так склалося історично, тому що у радянські часи дуже багато трамвайних маршрутів були замінені тролейбусними. У тролейбусному депо найбільша кількість транспорту який доступний для перевезення маломобільних громадян містом Одеса.

Місцезнаходження депо: м.Одеса,  вулиця Інглезі, 5.

Учбово-курсовий комбінат

Готує  майбутніх водіїв трамваїв, тролейбусів. (більш детальна інформація на вкладці - Про нас- Навчання ). Якщо Ви шукаєте стабільну роботу,  гідну зарплату, соціальний пакет, пільгову пенсію та впевненість в завтрашньому дні звертайтесь за адресою: місто Одеса, комунальне підприємство «Одесміськелектротранс», вул. Водопровідна 1, учбово-курсовий комбінат.

Місцезнаходження: м.Одеса, вул. Водопровідна,1.

Служба руху

Служба руху є структурним підрозділом КП "ОМЕТ" і заснована одночасно з ним. До функціональних обов'язків служби руху входить: забезпечення організації і оперативного управління рухом міського електротранспорту, облік і контроль руху міського електротранспорту ,розробка і складання раціональних розкладів руху МЕТ, вивчення пасажиропотоків, внесення за їх результатами змін в розклад руху, забезпечення обліку і контролю виконаний рух, організація і здійснення роботи  по реалізації постійних проїзних квитків МЕТ, виконання встановленого  плану  збору виручки від реалізація постійних проїзних квитків.

Місцезнаходження: м.Одеса, вул. Водопровідна,9.

СРКтаС

(служба ремонту колії та споруд) - Реорганізована в 1998 году. Основним завданням СРКтаС являється забезпечення належного змісту, функціонування і розвитку усіх елементів путнього господарства для безперебійного і безпечного руху трамваїв

Місцезнаходження: м. Одесса, Олексіївска  пл., 21А.

ВРМ

(Вагоно-ремонтні майстерні). Головною майстернею підприємства є вагоноремонтні майстерні, у яких ведеться капітальний ремонт усього дійсного транспорту підприємства та будівництво нових фірмових вагонів «Одиссей» та найдовшого трамваю України «Одисей Макс».

Місцезнаходження: м. Одесса, Олексіївська  пл., 21А

СЕГ

Служба енергогосподарства займається ремонтом контактних мереж і тягових підстанцій забезпечуючи їх справну роботу. На сьогоднішній день має більше ніж 32 спеціальних транспортних засобів та один трамвай вишку.

Місцезнаходження: м. Одеса , вул. Зоопаркова,8.

МСЧ

Основними завданнями медико-санітарної частини є максимальне наближення до місця роботи ,кваліфікованої і спеціалізованої медичної допомоги робітникам  ОМЕТ, розробка і проведення заходів, спрямованих на оздоровлення умов праці і побуту, попередження і зниження професійної захворюваності, виробничого травматизму, захворюваності з тимчасовою втратою працездатності і інвалідності.

Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Вознесенський провулок, 23

ЖЕО

Важливим чинником для іногородніх при виборі КП "ОГЭТ", як місця роботи, являється наявність у підприємства свого гуртожитку.

Сучасний гуртожиток розташований за адресою: вулиця Академіка Корольова, 16. Цей самий початок району Таїрове - популярного мікрорайону, де є абсолютно все, для комфортного і спокійного життя: відмінна транспортна інфраструктура (більше десятка трамвайних, тролейбусних і автобусних маршрутів), наявність супермаркетів, шкіл, дитячих садів і зелених зон. Звідси 20 хвилин до моря, 30 хвилин до центру міста і 10 хвилин неквапом до тролейбусного депо на вулиці Інглезі.

На території гуртожитку розташовується сучасний спортзал, де кожен співробітник КП "ОМЕТ" може безкоштовно займатися боксом, настільним тенісом, і іншими видами фізичного розвитку - для цього створені всі умови, а спортивним премудрощам навчають досвідчені тренери.

Місцезнаходження: м.Одеса , вул. Академіка Корольова,16

Музей

Музей було засновано ще у 2000 році, раніше він був розташований в маленькому приміщенні де були тільки історичні документи та світлини.

Поруч з вагоноремонтними майстернями в історичному ангарі 1911 року побудови з 2018 року працює оновлений музей історії підприємства, де  у назначені часи відвідування усі бажаючі можуть ознайомитись с історією розвитку транспорту у місті Одеса не тільки у вигляді світлин, а й побувати в історичному транспорті , який колись курсував вулицями міста. (деталі на вкладці-МУЗЕЙ)

Місцезнаходження музею: м. Одеса, Олексіївська пл., 21А

Фунікулер

Пасажирський підйомник, розташований поряд з Потьомкінськими сходами в місті Одесі.
Перший Одеський фунікулер було побудовано в 1902 році біля Потьомкінських сходів і був першим фунікулером в Російській Імперії. Фунікулер припиняв свою роботу у другу світову війну, та був повність демонтований та замінений на ескалатор у 1970 року.

Урочисте відкриття відродженого фунікулера на два вагончики по 12 чоловік-місць відбулося 2 вересня 2005 року в 211-тий день народження Одеси, відтепер він знову працює для всіх бажаючих по сьогодення.

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ НА ФУНИКУЛЕРІ СТАНОВИТЬ 10 ГРИВЕНЬ.

Дитячий табір «Мрія»

Дитячий табір «Мрія». Дитячий оздоровчий табір відпочинку "Мрія" комунального підприємства "Одесміськелектротранс", розташований в зеленій частині міста Одеси по вулиці Дача Ковалевського, 118- 120 (за 16 станцією Великого Фонтану, проїзд трам.м-т № 19, автобусами № 127, 191 до зупинки "Мрія" - дитяча база відпочинку)

Прекрасні кліматичні умови, велика кількість сонячних днів, свіже морське повітря, прекрасне харчування, захоплюючі заходи створюють найкращі умови для проведення канікул.

Програма розваг для дітей сучасна, розрахована на те, що кожна дитина знайде заняття до душі, розкриє в собі талант до спорту або танців , театральних виступів або проявить себе організатором і лідером. 

Щоліта тут відпочиває і оздоровлюється велика кількість дітей у віці від 6 до 18 років. Ми забезпечимо комфортне проживання маленьких відпочиваючих у світлих, просторих спальних корпусах із чистими, затишними кімнатами.

Зв`язатися

Залиште вашi данi i ми з вами зв’яжимось

[contact-form-7 id="409"]

Залиште вашi данi i ми з вами зв’яжимось